BMC Zırhlı Araç Servisi

BMC Zırhlı Araç Servisi

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinin olan BMC; Türk yapımı askeri araçları ile bizleri ileriye taşınmıştır. Yüksek kalite ve koruma özellikleri ile BMC zırhlı araç servisi yine Türkiye’nin en iyileri arasına girmiştir. BMC’nin bilgi birikimi ile başta Türk Silahlı Kuvvetleri  ( TSK ) olmak üzere dünya ordularının araç ihtiyacını karşılamıştır.

BMC Zırhlı Araç Servisi
BMC Zırhlı Araç Servisi

BMC savunma sanayi alanında tüm istek ve beklentileri karşılayacak kendi bünyesinde bağımsız olarak üretimler yapmıştır. BMC ‘nin zırhlı araç üretirken gösterdiği başarı ve hassasiyeti BMC askeri araçları yetkili servislerinde ve yetkili serviste çalışan elemanlarında da göstererek uzman ekipler ve profesyonel Ustalar yetiştirmiştir.

BMC ‘nin askeri araçlarındaki teknik özelliklerini veya aracın başka bir alanda çıkabilecek herhangi bir arızadan dolayı veya almak istediğiniz bilgileri en doğru adresten öğrenmek için ulaşmak istediğiniz BMC askeri araçları yetkili servislerine bize ulaşarak irtibata geçebilirsiniz. En doğru bilgiler ve alanında uzman olan BMC zırhlı araç servisi ekipleri için 0312 385 94 46 altında olduğu numarayı arayarak öğrenebilirsiniz.

BMC ASKERİ KAMYONLARI

BMC ‘nin ürettiği BMC askeri kamyonları diğer işlerinde de olduğu gibi askeri kamyon İşinde de adından sıkça söz ettirmiştir. Yerli sermaye ile ürettikleri BMC askeri kamyonları Türkiye ve müttefiki ülkeler satarak ülkemizin savunma sanayisinin gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır.

BMC askeri kamyonları ile ilgili aradığınız ve öğrenmek istediğiniz bilgileri sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. En güvenilir bilgiler için 0312 278 16 06 nolu numarayı arayarak BMC askeri kamyonlar hakkında ihtiyacınız olan en doğru bilgileri ve parça listelerini kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BMC KİRPİ tamiri

BMC tarafından üretilen Türk yapımı BMC kirpiler; mayına karşı korumalı, çok amaçlı zırhlı araçlar olan kirpi Savunma Sanayimize  sağladığı üstün koruma ile efsane olmayı başarmıştır. Hem yol tutuşu hem Konfor ile bir numara olmayı yine başarmış ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ( TSK ) gözbebeği olmuştur.

Kamu kurum ve kuruluşları ve diğer müşterilerinin bmc firmasına standart üretim araçları dışında talep ettiği ürünler dedi uzmanlığını göstererek ilk defa ürettiği araçlar da olsak da adından sıkça söz ettirmiştir.

BMC Kirpi de firmanın ürettiği ilk araç olmasına karşın ürettiği ilk günden bu yana gerek Türk Silahlı Kuvvetleri ( TSK ) olsun gerek halk olarak çok beğenilerek savunma sanayimizin hizmetine sunuldu. BMC Kirpi fiyatları hakkında ve BMC Kirpinin özellikleri hakkında ne demek istediniz bilgileri sitemize ulaşarak ya da Vermiş olduğunuz numaraları arayarak irtibata geçebilirsiniz.